CGS122922

UAB “DEKOR8 pagrindinis tikslas - kokybiškų prekių ir paslaugų teikimas maksimaliai išpildant klientų lūkesčius. Todėl siekiant įgyvendinti šį tikslą, didelis dėmesys yra skiriamas sąžiningam klientų aptarnavimui,  vadovaujantis kainos ir kokybės santykio principu. Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie laikosi pagrindinio darbo taisyklės – profesionalus klientų aptarnavimas ir kokybiškas paslaugų atlikimas. 

Įmonė užsiima  stiklų ir veidrodžių dekoravimu ir architektūrinių, dekoratyvinių  bei apsauginių plėvelių  instaliavimu ir pardavimu. Taip pat specializuojamės reklamos gamyboje. Teikiame įvairias spaudos, maketavimo, reklamos ir dizaino kūrimo paslaugas. Atliekame  stiklinių pertvarų dekoravimo, informacinių lentelių gamybos, ir saulės kontrolės plėvelių instaliavimo paslaugas tiek privačiam būstui tiek įmonėms.

Dar viena iš mūsų veiklos sričių yra automobilinių stiklų tamsinimas ir kėbulų aptraukimas plėvele. Mūsų naudojamos amerikietiškos plėvelės užtikrins ilgaamžiškumą ir suteiks Jūsų automobiliui ne tik išskirtinę išvaizdą, bet ir garantiją.  Papildomai keičiame priekinius stiklus ir taisome įtrūkimus. 

Galime pasiūlyti didelę galeriją spalvų, vaizdų ir ornamentų, kuriuos galime perkelti ant roletų ar tapetų. Taip pat gaminame paveikslų reprodukciją.  Teikiame platų pasirinkimą krištolinių šviestuvų. Šviestuvai suteiks prabangos ir savitumo Jūsų interjerui.

Kviečiame aplankyti mūsų galeriją  ir susipažinti su mūsų darbais!

 CGS12292

Kodėl verta rinktis mus

about-1

Patirtis

 

about-2

Darbų kokybė ir profesionalus aptarnavimas

 

about-3

Sąžiningas požiūris į klientą

 

 

about-4

Platus asortimentas ir patrauklios kainos