Plėvelės kėbulams

  • Apsauginė -viškai skaidri

Automobilio kėbulo aptraukimas apsaugine plėvele yra naujoviškas ir modernus būdas išlaikyti Jūsų automobilio estetinę būklę nepakitusią. Ši plėvelė yra visiškai skaidri ir nepastebima , laikui bėgant nekeičia spalvos taip pat neleidžia išblukti ar prarasti spindesį dažams. Jūsų automobilio kėbulas bus apsaugotas nuo akmenukų ar vabzdžių sukeliamų įbrėžimų , korozijos bei paslėps jau esamus deformacijas.

  • Spalvota - Faktūrinė 

Toninė automobilio plėvelė paprastas ir greitas būdas pakeisti automobilio kėbulo ar net salono spalvą. Pagal kliento pageidavimą galima sukurti išskirtinę automobilio išvaizdą naudojant ne tik įvairiaspalves , bet ir faktūrines plėveles. Laikui bėgant šios plėvelės nekeičia savo išvaizdos ar spalvos bei apsaugo kėbulą nuo įbrėžimų.

  • Carbon 

Naujos kartos Carbon plėvelės gali suteikti įvairių paviršių (pvz.: medžio odos, platiko., metalo ir t.t.imitacijas Jūsų automobilių tiek jūsų automobilio salonui tiek išorei. Paprastas ir patogus būdas pakeisti Jūsų automobilio išvaizdą, visada išlaikant galimybę atstatyti buvusia išvaizdą.

PRIVALUMAI:
- Neišblunka saulėje;
- Sunku pažeisti ar įdrėksti;
- Automobilio išvaizda stilinga ir graži
- Paslepia gilius įbrėžimus ir įlenkimus ant automobilio detalių;
- Paslepia technologines angas iki 20 mm (tarkim, demontuojant nuo galinių durelių valytuvą);
- Aptraukia nelygius, šiurkščius paviršius salono viduje (paslepia faktūrą);
- Turi labai patvarų lipnų pagrindą (prisiklijuoja prie geležies, plastiko, stiklo);
- Tarnavimo laikas iki 12 metų;
Esant reikalui plėvelę galima nuimti ir grąžinti automobiliui pradinę išvaizdą

  • Panoraminio stogo efektas .

2011 BMW X6 M Hamann Tycoon Evo M

 3. Automobilių kėbulų apipavidalinimas

Kėbulo dekoravimui galime pasiūlyti daugybę variantų! Automobilio apipavidalinimas įmonių logotipais, aprašymais, trumpalaikis dekoravimas įvairių švenčių progomis. Pasitelkite savo fantaziją, o mes tai įgivendinsime!